سوالات متداول

دکوول بر گرفته از عبارت کوتاه شده انگلیسی است. decovel به معنی Digital Eco Content Travel می‌باشد که با هدف تولید اطلاعات به روز از جاذبه‌های گردشگری ایران و جهان پا به عرصه وجود نهاده است.

وب سایت دکوول سعی کردن است اطلاعات خود را به چند دسته تقسیم کند. دسته اول اطلاعات رایگانی است که می‌توانید مشاهده کنید. دسته دوم اطلاعات فقط برای کاربران دکوول تعریف شده‌اند و می‌توانید با عضو شدن در وب سایت به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین در داخل پنل کاربری نیز امکانات خاصی برای شما قرار داده شده است. اولی رزومه ساز ورزشی کشور، امکان ثبت و ارسال سفرنامه‌ها و گزارش برنامه‌ها و امکانات بسیاری دیگر که با عضو شدن به رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفتت.

دکوول از تنها بازمانده گونه درنای سیبری در ایران الهام گرفته است. این پرنده که در ایران با نام امید شناخته می‌شود سالهاست که غم سفر و مهاجرت را به تنهایی پذیرفته است و همواره در فصول مختلف در تالاب بین المللی درنای سیبری در منطقه فریدون کنار فرود می‌آید. دکوول از وفاداری، بلندپرواز و اسم این پرنده الهام گرفته است و با همان شاخصه‌ها در کنار شما مخاطبان و افراد سفر دوست قرار گرفته است.

دکوول با ارائه اطلاعات به روز و مفید در حوزه‌های مختلف سعی کرده است محیطی ایمن و قابل اطمینان برای شما سفر دوستان ایجاد کند. دکوول از فروش اکانت‌های حق عضویت (سه پلن برنزی، نقره‌ای و طلایی) و همچنین ارائه تبلیغات بین مقالات قصد دارد چرخ‌های اقتصادی خود را به منظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما فعال سازد.