درباره ما

تاریخ انتشار: 1400/1/4 | تاریخ آخرین ویرایش: 1402/9/25

    دکوول متشکل از افراد فعال در حوزه گردشگری می‌باشد که سال‌ها در کنار اجرای برنامه‌های طبیعت گردی و کوهنوردی با دغدغه تولید محتوای به روز، با کیفیت و کاربردی به فعالیت در این حوزه پرداخته‌اند. وجود جاذبه‌های گردشگری بی‌شمار، اقلیم‌های متفاوت و در عین حال جذاب، قومیت‌ها و نژادهای متنوع در سراسر کشور تنها بخشی از فرآیندی است که نیاز به تولید محتوا را افزایش می‌دهد.

    دکوول برخواسته از این دغدغه و نیاز اساسی می‌باشد. تا به حال دقت کرده‌اید که برای برنامه‌ریزی و تدارک یک سفر حتی به مناطق شناخته شده با چه مسائلی مواجه بوده‌اید؟ تصاویر تهیه شده و اطلاعات مسیر متعلق به چه زمانی هستند؟ آیا تاکنون با توجه به علایق و روحیات خود در یافتن پیشنهادات مناسب برای سفر دچار مشکل نبوده‌اید؟ تمام اینها تنها بخشی از سوالاتی است که دکوول در تلاش است تا به آنها پاسخ دهد.


ماموریت سازمان

    دکوول سازمانی است که می‌کوشد تا "با برنامه‌ریزی، به کارگیری تکنولوژی‌های نوین، تیم‌های حرفه‌ای و خلق داده‌های به روز، با کیفیت و کاربردی، مردم و مخاطبین خود جهان پیرامون خود را کشف کنند." فراهم کردن اطلاعات مناسب به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مکان‌ها و رویدادهای مورد علاقه خودتان را بیابید و با یک برنامه‌ریزی خوب به استقبال زمان‌های خالی و اوقات فراغت خود بروید.

شعار سازمان

جهانی در نوک انگشتان شما (A world on your fingertip)

ارزش‌های سازمان

 • صیانت از اطلاعات و حریم شخصی مشتریان و ذینفعان
 • حمایت، همراهی و مشتری مداری
 • تولید و ارائه اطلاعات و محتوای به روز، با کیفیت و کاربردی
 • ارتقاء سطح کمی و کیفی داده‌ها و اطلاعات در صنعت گردشگری
 • اخلاق مداری و صداقت در کسب و کار
 • ایجاد سیستم‌های ارزیابی دقیق برای حفظ منافع تمام همکاران

چشم انداز

 1. دکوول به عنوان بزرگترین مدیا و وب سایت اطلاع رسانی در حوزه گردشگری و ورزشی در ایران شناخته می‌شود.
 2. دکوول مرجعی برای خارجیان به منظور کسب اطلاعات به روز در مورد ایران به شمار می‌رود.
 3. دکوول در حوزه تولید محتوا و اجرای تورهای خاص فعالیت می‌کند و در این حوزه بیشترین بازار را دارد.
 4. دکوول بزرگترین شبکه از اقامتگاه‌ها و هتل‌های خاص در ایران را دارد که بر اساس آن نیز به اجرای تورهای خاص می‌پردازد.
 5. دکوول بزرگترین آژانس ارائه دهنده خدمات Digital Marketing در ایران و در حوزه گردشگری و ورزشی است.
 6. دکوول در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و اولین مجموعه استعداد یابی ورزشی از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست را اجرا می‌کند.
 7. دکوول یکی از بزرگترین هلدینگ‌های شخصی گردشگری در ایران است و در حوزه‌های مختلفی سرمایه گذاری کرده است.
 8. دکوول غنی‌ترین دیتابیس برنامه‌های کوهنوردی و ادونچر در کشور را داراست و می‌تواند بر این اساس به فروش اطلاعات و پکیج‌های تور به آژانس‌های داخلی و خارجی بکند.

فرصت‌های همکاری موجود

نویسنده محتوا

    قطعا تولید محتوا در دنیایی که هر روز جستجوهای آنلاین نقش پررنگ‌تری در جهان ما پیدا می‌کنند از اهمیتی بسیار والا برخوردار است. دکوول به عنوان مرجعی در این حوزه قصد دارد تا در راستای گسترش تیم محتوای خود مجدد از میان شما علاقه‌مندان اقدام به جذب نویسنده محتوا کند.

 • مزایای همکاری با دکوول چیست؟

    در شرکت ویرا پردازان طبیعت (دکوول) بر این هستیم تا با برپا نمودن سیستم ارزیابی دقیق و پروتکل‌های کاملا مشخص مسیر تبدیل شدن شما به یک نویسنده واقعی را دستخوش تغییر کنیم. این سیستم ارزیابی به شکل پلکانی است و مزایای بسیاری را در اختیار شما قرار خواهد داد. از جمله این مزایا می‌توان به درآمد بدون نیاز به حضور فیزیکی، پورسانت فروش ناشی از محتواهای تولید شده، استفاده از مزایای باشگاه همکاران دکوول (شامل جوایزی مختلف برای نویسندگان منتخب در فصول ارزیابی)، امکان سفر همراه با تیم‌های تولید محتوا به اقساء نقاط کشور و شرکت در دوره‌های آموزشی به منظور ارتقاء سطح نویسندگی از جمله بخشی از مزایایی است که برای شما در نظر گرفته شده است.

 • دستمزد نویسنده به چه شکل محاسبه خواهد شد؟

    بعد از طی شدن مراحل مربوط به شروع همکاری سطحی برای شما مشخص خواهد شد که با توجه به این سطح دستمزد پایه شما مشخص می‌شود. با توجه به ارزیابی‌های ماهیانه انجام گرفته درجه شما قابل تغییر و همچنین امکان تغییر در پایه پرداختی شما وجود خواهد داشت (بدیهی است که امکان افزایش و کاهش وجود دارد). در حال حاضر دستمزد 40 تومان تا 250 تومان به عنوان بازه‌ای است که برای شما در نظر گرفته شده است. توجه کنید این دستمزد به این معنی است که برای یک مقاله 200 کلمه‌ای 500،000 تومان دریافت خواهید کرد. تسویه حساب‌ها در دکوول به شکل ماهیانه انجام می‌گیرد.

 • برای شروع همکاری باید چکار کنم؟

    برای شروع همکاری رزومه خود را به آدرس info@decovel.com یا y.taghizadeh1990@gmail.com ایمیل کنید و یا می‌توانید با شماره تماس 09128978717 از طریق واتس اپ تماس حاصل نمایید. بدیهی است درخواست‌هایی که فقط با ارسال رزومه همراه هستند ترتیب اثر داده خواهند شد. همچنین در متن ایمیل یا پیام واتس اپ به موضوع و عنوانی که به منظور اعلام همکاری در نظر دارید نیز اشاره فرمایید.

    بعد از ارسال رزومه و بررسی رزومه شما مدیریت تیم محتوا یک نمونه محتوا از شما درخواست خواهد کرد و همچنین پروتکل محتوا نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بعد از ارسال اولین نمونه تولید شده تیم ارزیاب ما نتیجه ارزیابی را در اختیار شما قرار خواهد داد. نتیجه به 3 شکل خواهد بود: رد محتوا که در اینصورت دکوول افتخار همکاری با شما را نخواهد داشت، قبول محتوا به شرط انجام ویرایش‌هایی به منظور همسو شدن با قوانین دکوول و مورد سوم نیز قبول محتوا است. با توجه به محتوایی که ارسال می‌کنید و کیفیت کار دستمزد پایه برای شما تعیین خواهد گردید.

    بعد از قبول درخواست نیاز به ارسال مدارکی وجود دارد و یک جلسه مصاحبه به شکل آنلاین با مدیریت مجموعه خواهید داشت و سپس دسترسی‌های لازم به منظور پیوستن به خانواده بزرگ دکوول برای شما ایجاد خواهد گردید.

کارشناس سئو

    قطعا سئو را می‌توان یکی از مهمترین بخش‌های هر کسب و کاری دانست که در حوزه آنلاین قصد دارد به فعالیت بپردازد. دکوول نیز قصد دارم تیمی مستقل در این حوزه تشکل دهد و در این بخش نیاز به کارشناسان سئو دارد. به منظور درخواست همکاری با دکوول در این حوزه رزومه خود را به آدرس ایمیل info@decovel.com یا y.taghizadeh1990@gmail.com ارسال نمایید.

    لطفا عنوان ایمیل عبارت "کارشناس سئو: درخواست همکاری" تنظیم شود. بعد از ارسال رزومه شما به منظور پیشبرد کار با شما تماس گرفته خواهد شد. بدیهی است امکان همکاری به دو شکل تمام وقت و نیمه وقت وجود دارد.

مدیر تیم محتوا

    قطعا نیاز به وجود مدیری دقیق که بتواند به تیم نویسندگان و همچنین تیم سئو مدیریت کافی را انجام دهد و در کنار بررسی‌های دقیق نیازهای کسب و کار دکوول در حوزه تولید محتوا بتواند مسیر حرکت بخش محتوا را تشخیص داده و در راستای مرتفع کردن نیازهای آن برآید امری ضروری به شمار می‌رود.

    لطفا رزومه خود را با عنوان" مدیر تیم محتوا" به آدرس info@decovel.com یا y.taghizadeh1990@gmail.com ارسال نمایید.

کلام آخر

    دکوول به عنوان تیمی که همواره در حال رشد و گسترش است برآن است تا بتواند با گسترش تیم همکاری خود سرعت رشد خودش را دوچندان کند. در مقاله فرصت‌های همکاری با دکوول بر آن بودیم تا فرصت‌های شغلی در حال حاضر دکوول را با شما در میان بگذاریم. بنابراین با پیوستن به این تیم در حال رشد خواهید توانست تا در آینده کاری خود نیز تاثیری شگرف بگذارید. مزایای همکاری با دکوول فقط بخشی از دلایل شما برای انجام این پیشرفت خواهد بود.
امتیاز دهی ( میانگین امتیازات: 4 )


شبکه های اجتماعی