درباره ما

تاریخ انتشار: 1400/1/4 | تاریخ آخرین ویرایش: 1401/8/18


مقدمه

    دکوول متشکل از افراد فعال در حوزه گردشگری می‌باشد که سال‌ها در کنار اجرای برنامه‌های طبیعت گردی و کوهنوردی با دغدغه تولید محتوای به روز، با کیفیت و کاربردی به فعالیت در این حوزه پرداخته‌اند. وجود جاذبه‌های گردشگری بی‌شمار، اقلیم‌های متفاوت و در عین حال جذاب، قومیت‌ها و نژادهای متنوع در سراسر کشور تنها بخشی از فرآیندی است که نیاز به تولید محتوا را افزایش می‌دهد.

    دکوول برخواسته از این دغدغه و نیاز اساسی می‌باشد. تا به حال دقت کرده‌اید که برای برنامه‌ریزی و تدارک یک سفر حتی به مناطق شناخته شده با چه مسائلی مواجه بوده‌اید؟ تصاویر تهیه شده و اطلاعات مسیر متعلق به چه زمانی هستند؟ آیا تاکنون با توجه به علایق و روحیات خود در یافتن پیشنهادات مناسب برای سفر دچار مشکل نبوده‌اید؟ تمام اینها تنها بخشی از سوالاتی است که دکوول در تلاش است تا به آنها پاسخ دهد.

ماموریت سازمان

    دکوول سازمانی است که می‌کوشد تا "با برنامه‌ریزی، به کارگیری تکنولوژی‌های نوین، تیم‌های حرفه‌ای و خلق داده‌های به روز، با کیفیت و کاربردی، مردم و مخاطبین خود جهان پیرامون خود را کشف کنند."

    فراهم کردن اطلاعات مناسب به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مکان‌ها و رویدادهای مورد علاقه خودتان را بیابید و با یک برنامه‌ریزی خوب به استقبال زمان‌های خالی و اوقات فراغت خود بروید.

شعار سازمان

    دنیا در نوک انگشتان شماست. (The world is on your fingertip)

ارزش‌های سازمان

  • صیانت از اطلاعات و حریم شخصی مشتریان و ذینفعان
  • حمایت، همراهی و مشتری مداری
  • تولید و ارایه اطلاعات و محتوای به روز، با کیفیت و کاربردی
  • ارتقاء سطح کمی و کیفی داده‌ها و اطلاعات در صنعت گردشگری
  • اخلاق مداری و صداقت در کسب و کار
  • ایجاد سیستم‌های ارزیابی دقیق برای حفظ منافع تمام همکاران

چشم انداز

    تبدیل شدن به مرجع اصلی تولید محتوای به روز، با کیفیت و کاربردی در حوزه کوهستان و گردشگری در کشور و منطقهامتیاز دهی ( میانگین امتیازات: 5 )


شبکه های اجتماعی