فصل اول

فصل اول پادکست دکوپاد را تقدیم شما می‌کنیم. امید دارم مورد قبول شما باشه. در ادامه برنامه زمان بندی پادکست‌ها و همچنین لیست اونها رو هم براتون قرار می‌دیم که می‌تونید با انتخاب خودتون بهشون گوش بدید.

اپیزود بیست و ششم
اپیزود بیست و چهارم
اپیزود بیست و سوم
اپیزود بیست و دوم
اپیزود نوزدهم

قله کازبک: اورست کوچک

قله کازبک یا اورست کوچک که در کشور جذاب گرجستان قرار گرفته است به عنوان مقصد کوهنوردی و محبوب ایرانیان شناخته می‌شود. این اپیزود جذاب را بشنوید.

اپیزود هفدهم

قله موستاق آتا: پدر کوه برفی

قله موستاق آتا یا پدر کوه برفی که به عنوان یکی از قلل پر صعود هفت هزار متری در چین به شمار می‌رود. پادکست جذاب موستاق آتا را بشنوید.

اپیزود پانزدهم

قله ماناسلو: هشتمین هشت هزار متری

قله ماناسلو یکی از جذاب‌ترین و پر صعودترین هشت هزار متری هاست و برای ما ایرانیان جایگاهی خاص دارد چون اولین هشت هزار متری است که یک ایرانی بر فراز آن ایستاده است.

اپیزود سیزدهم

قله اورست بخش دوم: فاجعه 1996

فاجعه قله اورست 1996 از جمله اولین موضوعات بسیار حیاتی و مهمی بود که دنیای کوهنوردی را تغییر داد. بخشی از فاجعه قله اورست را بشنوید.

اپیزود دوازدهم
اپیزود هفتم

قله اورست بخش اول: آشنایی با بام جهان

قله اورست به عنوان بام جهان شاید مهمترین قله‌ای باشد که کوهنوردان در آرزوی دیدن جهان از آن بالا باشند. این اپیزود برای دوست داران اورست تهیه شده است.

اپیزود ششم

تالاب جازموریان، شگفتی طبیعت

یکی از تالاب‌های بسیار جذاب و زیبای ایران را برای شما مورد بررسی قرار دادیم. با ما همراه باشید.

اپیزود پنجم

کویر مرنجاب، کویر اما زیبا

کویر مرنجاب که هم به واسطه نزدیک به پایتخت و هم به واسطه جذابیت‌های بصری از جمله بهترین مقاصد گردشگری کویرنوردی ایران به شمار می‌رود را در این اپیزود برای شما مورد بررسی قرار داده‌ایم.

اپیزود چهارم

قله کلیمانجارو + بام آفریقا

قله کلیمانجارو که به عنوان بام آفریقا شناخته می‌شود را می‌توان از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری برای کوهنوردان و کوه دوستان به شمار آورد. این اپیزود برای دوستاران کلیمانجارو ارائه گردیده است.

قسمت اول

مقدمه فصل اول

معرفی و مقدمه‌ای بر چرایی دکوپاد و دلیل اینکه در این پلتفرم هم در کنار شما هستیم.

اپیزود دوم

ماشربروم: ملکه قله‌ها

قله ماشربروم یا ملکه قله‌ها را این بار برای شما معرفی می‌کنیم. شاید بسیاری از شما نامی از قله نشنیده باشید. اما اینجا دکوپاد است و سفری داریم به پاکستان برای دیدار با ملکه قله‌ها پس با ما همراه باشید.

اپیزود سوم

روستای ماخونیک | لی‌لی پوت‌های ایران

روستای ماخونیک که از جاذبه‌های گردشگری استان خراسان جنوبی است را در پادکستی به شکل کامل برای شما معرفی کردیم. پس با ما همراه باشید.